Doskonałe albumy ślubne

Albumy ślubne – jak wybrać ten najbardziej odpowiedni?

Dzień ślubu doskonale pamięta się przez wiele lat. To niezapomniane wydarzenie, absolutnie wyjątkowe i unikalne w życiu każdego z nas, no chyba że jest się Marlonem Brando, który na ślubnym kobiercu stawał aż czterokrotnie, licząc zapewne za każdym razem, że każda kolejna żona będzie tą jedyną. Pomijając przypadek aktora, którego pamiętamy głównie z takich filmów jak Ojciec Chrzestny, czy Czas Apokalipsy, to generalnie dzień zaślubin pozostaje w pamięci Młodej Pary na bardzo długo, jednak nie na zawsze. Z czasem człowiek po prostu zapomina o szczegółach, obraz się zaciera, a wspomnienia blakną. Właśnie dlatego nowożeńcy decydują się na albumy ślubne. Poza obrączką, to najlepsza pamiątka jaką można mieć z dnia ślubu. Nic nie odtworzy tak wiernie ludzkich wspomnień jak właśnie zdjęcia wykonane przez dobrego fotografa, które można później przejrzeć w towarzystwie najbliższych. Albumy ślubne są pod tym względem nieocenione. Mamy nadzieję, że ten tekst pomoże Wam wybrać najbardziej odpowiedni album na zdjęcia ślubne. Spróbujemy w nim przekazać najważniejsze cechy poszczególnych albumów ślubnych. Podpowiemy też, które albumy na zdjęcia ślubne klienci wybierają najczęściej.

Tradycyjne albumy na zdjęcia ślubne

Zastanawiacie się, jaki album na zdjęcia ślubne wybrać? Rozważacie album tradycyjny wyklejany lub kieszeniowy? Wybór zależy tylko i wyłącznie od Waszych gustów. Różnice w albumach tradycyjnych, czy to do wyklejania, czy też z kieszeniami widać dopiero po otwarciu albumu. Albumy na zdjęcia ślubne do wyklejania wewnątrz mają karty, na które może przykleić tyle zdjęć, ile zmieści się na danej karcie. Robi się to za pomocą specjalnych przylepców lub tzw. błony – akcesoriów, które również można kupić w naszym sklepie z albumami. Wracając do tradycyjnych albumów na zdjęcia ślubne dobrym przykładem albumu do wyklejania jest album włoski Spazzolato STILE. Jest to album ślubny najwyższej jakości, wykonany przez włoskich mistrzów introligatorstwa. Okładka albumu zrobiona jest ze skóry naturalnej, a gramatura kart to aż 300-320 g/m². Cechuje go doskonała sztywność i lepsza odporność nawet na częste przeglądanie albumu fotograficznego.

skórzane albumy ślubne Spazzolato  album ze skóry

Ekskluzywne albumy na zdjęcia

Tańszą opcją albumu na zdjęcia ślubne, ale równie elegancką może być album fotograficzny Exclusive Creme. Jest to również album o gramaturze kart 300-320 g/m², z których każda jest w eleganckim ciemnym kolorze, doskonale kontrastującym z jasną okładką albumu ślubnego. Różnica jest jednak w materiale, z którego wykonana została okładka. W tym przypadku jest ona zrobiona ze skóry ekologicznej. Doskonałą propozycją ekonomiczną dla nowożeńców mogą być albumy Henzo. Są to również albumy do tradycyjnego wyklejania zdjęć na kartach oddzielonych od siebie delikatnym pergaminem, który zapobiega sklejaniu się zdjęć. Przykładem albumu ślubnego tego producenta może być album fotograficzny Henzo Lonzo dostępny w naszym sklepie z albumami w bardzo korzystnej cenie. Wybór albumów fotograficznych przeznaczonych z myślą o nowożeńcach mamy ogromny, dlatego jesteśmy przekonani, że wybierzecie ten najbardziej odpowiedni dla siebie, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Albumy ekskluzywne, czy trochę tańsze? Wybór pozostawiamy Wam.

albumy ślubne Exclusive  albumy ślubne walther glamour

Foto-album ślubny

Foto-albumy ślubne cieszą się od kilku lat coraz większym powodzeniem wśród nowożeńców. To dlatego, że można je stworzyć zarówno wedle dowolnego projektu. Może być to projekt własny lub można zdać się na nasze doświadczenie w tym zakresie. Dlaczego fotoalbumy cieszą się co najmniej tak dużym powodzeniem jak tradycyjne albumy ślubne? Przede wszystkim dlatego, że można je spersonalizować według życzeń Młodej Pary. Możliwy jest wybór koloru okładki, wzór materiału, kolor okładki wewnątrz. Można zażyczyć sobie unikalne nadruki i wiele innych personalizacji. W sumie klient ma wpływ na ponad 20 różnych konfiguracji! Dzięki temu może stworzyć swój wyjątkowy, idealny foto-album ślubny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą konfigurowalnych fotoalbumów Exclusive 

fotoalbum ślubny

fotoalbum – dowolna możliwość ułożenia zdjęć

Albumy ślubne bestsellery

Przez lata prowadzenia sklepu wykrystalizowała się pewna grupa albumów ślubnych, które cieszą się wśród naszych klientów największym zainteresowaniem. Są to album fotograficzny Goldbuch Chromo na 20 kart, jak i album na zdjęcia ślubne Walther Glamour na 30 kart. Klienci cenią sobie też majestatyczny album włoski Agenda w oprawie ze skóry naturalnej na aż 50 kart o wysokiej gramaturze. To, że te albumy na zdjęcia ślubne są w naszym sklepie bestsellerami nie oznacza, że będą idealnym rozwiązaniem dla Was. To, czy coś się podoba, zależy od gustu i potrzeb, jednak jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta albumów ślubnych pozwoli Wam wybrać taki, którego akurat szukacie.

albumy ślubne goldbuch chromo  albumy ślubne ze skóry agenda
Niestety pamięć ludzka jest ulotna i wspomnienia z czasem blakną. Jedynym ratunkiem by zachować je na długie lata jest umieszczenie ich w pięknym albumie na zdjęcia. Ślub, chrzest dziecka i inne wyjątkowe okazje są doskonałym powodem, by uchwycić te wszystkie, cudowne momenty radości oraz wzruszenia. Będzie łatwiej cieszyć się nimi po latach przeglądając w gronie najbliższych album fotograficzny. Ktoś kiedyś powiedział, że wspomnienie to fotografia pamięci. Dlaczego więc nie mielibyśmy wszystkich tych wspaniałych chwil trzymać w jednym miejscu i wracać do nich, gdy tylko mamy na to ochotę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1