Album na zdjęcia wklejane tradycyjny

Album na zdjęcia wklejane

Planujecie uporządkować swoje fotografie? Szukacie albumu, w którym moglibyście umieścić zdjęcia ze ślubu, z Chrztu, Pierwszej Komunii lub zdjęcia z wakacji? Jeżeli interesuje Was album na zdjęcia wklejane, to nasz sklep z albumami może pochwalić się bardzo bogatą ofertą tych produktów. W różnych cenach, kolorach i o różnej ilości kart. Na pewno każdy z Was znajdzie u nas album na zdjęcia wklejane, który spełni jego oczekiwania. Oferujemy tylko i wyłącznie albumy uznanych producentów. Sprzedajmy produkty takich marek jak Exclusive, Glodbuch, Henzo, Walther oraz stylowe albumy włoskie. Ponadto w naszym sklepie znajdziecie akcesoria potrzebne do wklejania zdjęć firmy 3M. Możecie u nas wykonać też wysokiej jakości odbitki na papierze Kodak. Albumy na zdjęcia wklejane pomimo upływu czasu nadal cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Swój niepowtarzalny urok te tradycyjne albumy fotograficzne zawdzięczają swojej charakterystyce. Głównie możliwości dowolnego wklejania fotografii na kartach, przyjemności płynącej z samodzielnego wklejania zdjęć oraz niepowtarzalnemu pergaminowi oddzielającemu każdą z kart. Właśnie dlatego albumy na zdjęcia wklejane są ponadczasowe i wciąż na topie. Jeżeli szukacie dla siebie optymalnego albumu fotograficznego to koniecznie przeczytajcie do końca ten tekst. Wierzymy, że znajdziecie w nim sporo cennych wskazówek, które pomogą Wam w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej.

album rodzinny

Album na zdjęcia wklejane – zalety

Kiedy myślicie o tradycyjnym albumie na zdjęcia wklejane, to co macie przed oczami? Elegancką okładkę? Szeleszczący pergamin oddzielający karty? Czy może wyobrażacie sobie wspólne wklejanie fotografii z kimś bardzo Wam bliskim? Tradycyjne albumy na zdjęcia to jedna z najlepszych pamiątek, jakie można sprawdzić sobie, bądź bliskiej osobie. Mają swój niepowtarzalny urok, którego nie posiadają ani albumy kieszeniowe, ani popularne w ostatnich latach fotoalbumy. Właśnie dlatego tradycyjne albumy fotograficzne, na kartach których samodzielnie wkleja się zdjęcia cieszą się zainteresowaniem nowożeńców, przyszłych rodziców chcących udokumentować narodziny i dzieciństwo swojej pociechy i wielu miłośników fotografii – w końcu nie trzeba żadnego specjalnego wydarzenia, jak ślub czy chrzest, by założyć album i dodawać do niego zdjęcia z całego życia tworząc jedyny w swoim rodzaju foto-pamiętnik.

Albumy na zdjęcia charakterystyka

Albumy na zdjęcia wklejane poza swoim tradycyjnym wyglądem dają wbrew pozorom sporo możliwości w zakresie utworzenia własnej kompozycji. Można umieszczać w nich fotografie w rozmaitych formatach, dzięki czemu na jednej karcie mogą być zdjęcia 10×15 cm obok zdjęć 9×13 cm itd. W przeciwieństwie do fotoalbumu, w tradycyjnym albumie na zdjęcia wklejane można dowolnie zmieniać układ fotografii, podmieniać zdjęcia wedle własnego upodobania – to na pewno duża zaleta albumów klasycznych. W przypadku, gdy chcemy podkreślić wagę danego zdjęcia można go wywołać w większym rozmiarze i poświęcić mu całą kartę, by osoby przeglądające później album mogły się skupić głównie na tej ważnej dla nas fotografii.

Klasyczne albumy na zdjęcia – przeznaczenie

Klasyczne albumy na zdjęcia występują chyba we wszystkich możliwych kolorach. Barwa okładki jest głównym czynnikiem decydującym o jego przeznaczeniu, dlatego albumy ślubne najczęściej dostępne są w kolorze białym oraz kremowym, aczkolwiek nie brakuje albumów skórzanych w kolorze brązowym. Nowożeńcy szukają przeważnie albumu, który łączyłby w sobie elegancję i klasykę oraz wykonany był z dobrej jakości materiałów – ma to być w końcu pamiątka z wyjątkowego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest dzień zaślubin. Możemy polecić albumy włoskie oraz albumy Exclusive – to najwyższa półka produktów, które mamy w ofercie. Albumy na zdjęcia o jasnych okładkach doskonale nadają się również do przechowywania fotografii z Chrztu Świętego oraz Komunii Świętej.

album na zdjęcia wklejane

Album na zdjęcia jako fotopamiętnik

Z kolei w przypadku albumów na zdjęcia, które mają być foto-pamiętnikiem można zdecydować się na mniej stonowane kolory okładek, często wzorzaste, których nie brakuje w naszym sklepie z albumami. Mamy albumy na zdjęcia różnej objętości, zarówno na 10, czy 20 kart, jak i na 60, w przypadku włoskich albumów w skórzanych oprawach, które mogą być wspaniałą pamiątką rodzinną. Co do kosztów albumów tradycyjnych to rozpiętość cenowa jest ogromna. Można już dostać dobrej jakości album na zdjęcia wklejane za 150-200 zł, jednak gdy potrzebujemy podkreślić rangę wydarzenia, którego ma dotyczyć album fotograficzny można bez problemu znaleźć i albumy po 400 zł i droższe, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów i oprawione w skórę naturalną.

Akcesoria do albumu na zdjęcia wklejane

W naszym sklepie z albumami mamy również dodatki do nich, a więc akcesoria do albumów na zdjęcia wklejane. Przylepce, błony klejące, pistolety renomowanej marki 3M, specjalizującej się w akcesoriach fotograficznych. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kolekcjonowaniem zdjęć w albumach tradycyjnych polecamy zestaw: Pistolet ATG-700 Dyspenser Scotch/3M oraz błonę klejącą Scotch/3M No904 12mm/33m, dzięki której raz wklejone zdjęcia będą się trzymać na karcie przez długie lata. Te profesjonalne akcesoria do albumu na zdjęcia wklejane znacznie ułatwią Wam dodawanie fotografii.

wklejanie zdjęćwywoływanie zdjęć przez internet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Responses to Album na zdjęcia wklejane tradycyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1