Albumy na zdjęcia najwyższej jakości

Albumy na zdjęcia – ze skóry naturalnej

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego albumy na zdjęcia w okładkach ze skóry naturalnej wciąż są tak bardzo popularne? Dlaczego w erze przechowywania plików w chmurze, portali społecznościowych jak Facebook czy Instagram ludzie nadal chcą zachować część zdjęć tylko dla siebie i oglądać je wyłącznie w gronie najbliższych? Tradycyjne albumy na zdjęcia mają coś, czego nie da się zastąpić, coś czego nie da się opisać słowami. Emocji, jakie towarzyszą oglądaniu takiego albumu razem z bliskimi nie da się w żaden sposób do niczego porównać. Szeleszczący pergamin oddzielający karty ze zdjęciami, zapach okładki wykonanej ze skóry, jej unikalna faktura – może i są to drobiazgi, ale są one nie do podrobienia. Pewnie, że można się pochwalić zdjęciami ze ślubu na Facebooku. Warto jednak byłoby zachować fotografie z tego wyjątkowego dnia także dla siebie, dla rodziny, dzieci. Zdaniem wielu naszych klientów, nie ma lepszego miejsca na fotografie niż właśnie eleganckie, tradycyjne albumy na zdjęcia.

albumy na zdjęcia skóra       album ze skóry

Skórzane albumy na zdjęcia

„Najwyższą półkę” produktów w naszym sklepie z albumami stanowią skórzane albumy na zdjęcia. Są to produkty najwyższej jakości, zaprojektowane przez mistrzów introligatorstwa i wykonane z doskonałych materiałów o dużej trwałości. Są znacznie droższe niż albumy na zdjęcia ze średniej półki, jednak są zdecydowanie warte swojej ceny. Wiele z tych albumów, które mamy w ofercie są bestsellerami. Klienci doceniając ich jakość oraz rangę wydarzenia, z którego zdjęcia chcą umieścić w albumie wolą zapłacić więcej i dostać to, czego oczekują. To nie jest kwestia marki, czy marketingu. To są po prostu albumy na zdjęcia najlepsze pod względem designu, użytych materiałów i staranności wykonania.

tradycyjny album na zdjęciaskórzany album na zdjęcia

Albumy na zdjęcia Exclusive

Doskonały przykład takich produktów stanowią albumy na zdjęcia Exclusive. W najwyższych wersjach okładki wykonane są ze skóry naturalnej, ozdobione unikalnymi tłoczeniami, a całość wykonana jest wedle starannie przygotowanego projektu. Gdy otwiera się taki album rzuca się w oczy delikatny pergamin, nieskazitelne ale sztywne karty odporne na użytkowanie, a wszystko dopełnia specjalne pudełko przeznaczone z myślą o przechowywaniu albumu przez długie lata w nienagannym stanie.

Albumy na zdjęcia ze skóry ekologicznej

Albumy na zdjęcia ze skóry ekologicznej są tańszym, ale równie eleganckim rozwiązaniem. Warto jednak przypomnieć, że albumy z ekoskóry nigdy nie będą tak trwałe jak albumy na zdjęcia ze skóry naturalnej. Tak więc od kupującego zależy czy woli trochę pieniędzy dołożyć i kupić album skórzany, czy wystarczy mu album ze skóry ekologicznej. Co warte podkreślenia są to również bardzo estetycznie wykonane produkty, poza materiałem okładki w niczym nie odbiegające od albumów ekskluzywnych ze skóry naturalnej. Żeby nie było, że są to albumy na zdjęcia takie sobie – gdyby tak było to producent nie dawałby na nie aż 10 lat gwarancji! To najlepiej świadczy o jakości albumów z serii Exclusive. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat tradycyjnych albumów to zachęcamy do przeczytania tego posta.

Fotoalbumy ze skóry naturalnej

Alternatywną dla tych, którzy lubią skórę, ale woleliby mniej tradycyjne rozwiązanie niż album na zdjęcia wklejane są fotoalbumy ze skóry naturalnej. Jest to rodzaj w pełni konfiguralnego albumu, w przypadku którego klient może określić sobie aż 20 różnych parametrów. Wybierz swój ulubiony kolor dla okładki, wzór materiału z którego została zrobiona, możesz też wybrać kolor okładki wewnętrznej. To nie wszystko! Marzą Ci się unikalne nadruki, zaokrąglenia na rogach stron? Nie ma sprawy. Możesz również określić rodzaj pudełka na fotoalbum. Możliwości konfiguracji Twojego wymarzonego fotoalbumu jest bardzo wiele. To na pewno przewaga fotoalbumu nad tradycyjnymi albumami na zdjęcia – w ich przypadku takich możliwości konfiguracji nie ma. Wracając do tematu, fotoalbum możemy wykonać zarówno wedle projektu nadesłanego przez klienta, jak również według własnej inwencji. Jeżeli nie macie koncepcji to zachęcamy zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu naprawdę fantastycznych fotoalbumów. To naprawdę bardzo fajna alternatywa dla tradycyjnych albumów na zdjęcia.

fotoalbum ślubny    fotoalbum exclusive

Fotoalbumy vs tradycyjne albumy na zdjęcia

Główne różnice pomiędzy fotoalbumami, a tradycyjnymi albumami na zdjęcia widoczne są w środku. W fotoalbumie rozmieszczenie zdjęć może być dowolne, a fotografie różnej wielkości w zależności od projektu. Niestety po wykonaniu fotoalbumu nie da się już nic w nim zmienić. Zostaje w takiej formie, w jakiej został wykonany. W przypadku tradycyjnych albumów na zdjęcia możliwość zmian w układzie fotografii jest zawsze. Jak już zostało wspomniane w przypadku fotoalbumu jest więcej możliwości personalizacji. W przypadku klasycznych albumów na zdjęcia można dodać grawer, wybrać pudełko, ale to w zasadzie wszystko na co klient ma wpływ. Tradycyjne albumy na zdjęcia są po prostu efektem czyjegoś projektu i tu pola manewru za bardzo nie ma.

One Response to Albumy na zdjęcia najwyższej jakości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1