Fotoalbumy ekskluzywne – pełna personalizacja

Fotoalbumy – nowoczesna prezentacja zdjęć

Marzycie o unikalnej pamiątce z dnia ślubu? Niekoniecznie jesteście fanami tradycyjnych albumów na zdjęcia? Może więc zainteresują Was fotoalbumy ślubne, które zyskują coraz większą popularność wśród nowożeńców? Boom na fotoalbumy rozpoczął się na dobre kilka lat temu. Klientom spodobał się przede wszystkim fakt, że mogą skomponować je wedle własnych upodobań. Jedną stronę przeznaczyć na przykład tylko na jedno zdjęcie, a już na kolejnej umieścić kolaż kilku zdjęć. Ponadto, dają możliwość stworzenia dowolnego układu fotografii, dzięki czemu możliwość kompozycji jest w zasadzie nieograniczona. Poza układem zdjęć klient może określić 20 różnych parametrów dotyczących fotoalbumu. Kolor okładki zewnętrznej i jej wzór, ilość rozkładówek, przekładki rozkładówek, grawer zewnętrzy oraz wewnętrzny, tłoczenia, zaokrąglenia itd. Poza tym zamawiający ma możliwość wyboru jeszcze pudełka dla fotoalbumu, płyty cd/dvd wraz z etui oraz pendrive’a z etui.

fotoalbum ze ślubu  fotoalbumy kraków

Fotoalbumy Exclusive

Tak samo, jak w przypadku tradycyjnych albumów na zdjęcia, tak i w przypadku fotoalbumów są produkty droższe i tańsze. Droższe wykonuje się z lepszej jakości materiałów i mają więcej możliwości personalizacji. W naszym sklepie z albumami prawdopodobnie największym zainteresowaniem cieszą się fotoalbumy Exclusive. Są to produkty z najwyższej półki, wyróżniające się starannością wykonania i wyjątkowym designem. Widać od razu, że zostały stworzone przez doskonałych projektantów. Co więcej, objęte są one aż 10 letnią gwarancją. To najlepiej świadczy o ich doskonałej jakości. W naszej ofercie posiadamy fotoalbumy w różnych formatach: 20×20, 20×30, 25×30, 30×45, oraz 30×30. Jak widać wybór jest naprawdę duży i każdy może bez problemu wybrać taki fotoalbum, jaki najbardziej mu odpowiada.

fotoalbum rodzinny

Fotoalbumy cena

Ceny fotoalbumów Exclusive są bardzo różne. Najtańsze z nich kosztują 160 złotych, najdroższe w wersji podstawowej kosztują około 400-stu złotych. Różnice między nimi dotyczą głównie możliwości personalizacji. Tylko od klienta zależy jak będzie wyglądać finalnie jego fotoalbum i ile za niego ostatecznie zapłaci. To trochę tak, jak z konfiguracją samochodu. Kupując auto z wyższej półki można za niego zapłacić w wersji podstawowej np. 200 tysięcy złotych, ale równie dobrze można wybrać do niego opcjonalne dodatki, które sprawią, że cena pojazdu znacznie wzrośnie. Tak samo jest w przypadku fotoalbumów Exclusive, które mamy w ofercie. Ich końcowy wygląd zależy tylko od upodobań klienta i jego możliwości finansowych.

fotoalbumy ślubne

Fotoalbumy – jak powstają?

Fotoalbumy powstają zupełnie inaczej niż tradycyjne albumy na zdjęcia. Dostarczone przez klienta fotografie układa się w programie graficznym wedle projektu. Może być on autorstwa klienta lub też zaproponowany przez zakład fotograficzny w porozumieniu z klientem. Zdjęcia rozmiesza się wedle projektu na rozkładówkach, które zastępują karty charakterystyczne dla tradycyjnego albumu. Gdy ten etap prac jest już zakończony gotowe, wydrukowane na wysokiej jakości papierze rozkładówki nakleja się na sztywne karty, przeważnie o grubości około 1 mm. Potem pozostaje już tylko kwestia oprawienia i uzupełnienia o elementy dodatkowe wybrane przez klienta przy składaniu zamówienia.

fotoalbumy

Fotoalbumy ślubne

Fotoalbumy wybierają najczęściej Młode Pary, które chcą mieć wyjątkową pamiątkę ze ślubu. Ostatnio jednak zauważamy, że coraz częściej na wykonanie fotoalbumu decydują się świeżo upieczeni rodzice, którzy chcą uwiecznić pierwsze dni swojego nowonarodzonego dziecka. Nierzadko też przygotowujemy je dla seniorów, jako prezent od ich dzieci lub wnucząt. Dobre okazje ku temu, to przede wszystkim Dzień Babci i Dzień Dziadka, czy też okrągłe rocznice ślubu. Tak więc fotoalbumy ślubne nie są jedynym rodzajem tego typu produktów, które na co dzień sprzedajemy w naszym sklepie. Zwolenników tak spersonalizowanych pamiątek jest znacznie więcej.

fotoalbum rodzinny seniorzy

Fotoalbumy wysoka jakość

Fotoalbumy zdaniem wielu są bardziej efektowne, niż tradycyjne albumy na zdjęcia. Otwierając się tworzą niezwykłe, panoramiczne rozkładówki. Każda z nich to wyjątkowy kolaż fotografii na wysokiej jakości papierze. Sprzedawane przez nas fotoalbumy wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu potrafimy idealnie odwzorować kolory na fotografiach. Nie wiesz w jaki sposób wybrać fotoalbum? Z chęcią Ci w tym pomożemy. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Na pewno będziemy w stanie doradzić Ci wybór optymalnego produktu.

One Response to Fotoalbumy ekskluzywne – pełna personalizacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1