Album fotograficzny tradycyjny – klasyka zawsze w modzie

Album fotograficzny idealny prezent pod choinkę 

Z czym kojarzy Ci się w pierwszej kolejności album fotograficzny? Z miłymi wspomnieniami? Z rodziną i przyjaciółmi? album fotograficzny włoskiZ szeleszczącym pergaminem? Album fotograficzny generuje wiele przyjemnych skojarzeń. Towarzyszył ludziom od momentu wynalezienia fotografii, czyli już od XIX wieku. Znają go nasi pradziadkowie, dziadkowie, rodzice, znamy go my. Na stałe wyrył się w ludzkiej świadomości jako przedmiot, do którego chętnie wracamy co jakiś czas, żeby powspominać, uronić łzę, uśmiechnąć się. Album fotograficzny może stanowić umilenie wspólnych spotkań w gronie rodzinnym lub w gronie znajomych. Jego przeglądanie jest naprawdę wartościową rozrywką, która może spokojnie konkurować z całą gamą propozycji, które oferuje nam obecny świat. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jest to czas wyjątkowy, bo spędzany w gronie najbliższych, czas melodyjnych kolęd, no i oczywiście czas prezentów pod choinką. Może warto byłoby w tym roku kupić bliskiej osobie piękny album na zdjęcia? Sprawdź, jak wybrać ten idealny?

 

Album fotograficzny klasyczny

Album fotograficzny to wyjątkowa pamiątka, do której z przyjemnością się wraca. W przeciwieństwie do innych prezentów, które z czasem się nudzą album na zdjęcia tylko zyskuje na wartości. Im bardziej wyblakłe są wspomnienia w ludzkiej pamięci, tym większe wrażenie robią zdjęcia sprzed lat. Prawda? Klasyczny album fotograficzny to przede wszystkim album z kartami, na których wkleja się zdjęcia. Robi się to przeważnie za pomocą wygodnych w obsłudze przylepców, które możecie kupić w naszym sklepie z albumami. By fotografie się nie sklejały karty oddziela od siebie elegancki pergamin, który pomimo rozwoju technologii wciąż jest niezastąpiony w tej kwestii. Albumy na zdjęcia słyną z pięknych okładek. To właśnie one sprawiają, że mamy ochotę sięgnąć po album, usiąść wygodnie, otworzyć i przeglądać bez końca. Albumy mogą mieć okładki bardzo zróżnicowane, wykonane ze skóry naturalnej, z eko-skóry lub z innych materiałów. Różnice są również widoczne gołym okiem jak chodzi o zdobienia i kolorystykę.

album fotograficzny na zdjęcia

Album fotograficzny na zdjęcia ślubne

album fotograficzny na ślubNawiązując do poprzedniego akapitu album fotograficzny na zdjęcia ślubne przeważnie jest w jasnym kolorze, białym, jaśminowym, ecru lub bardziej kremowym. Przykład wyjątkowego albumu ślubnego? Proszę bardzo. Album Exclusive ze skóry naturalnej na 50 kart o dużej gramaturze, wysokiej jakości pergamin, możliwość zakupu również z dedykowanym pudełkiem i aż 10 lat gwarancji! Zdarzają się też okładki albumów ślubnych w kolorze srebrnym i jasnym szarym. Nie brakuje też albumów wielokolorowych. Duża część nowożeńców nie przywiązuję jednak wagi do koloru okładki i decydują się na głęboki brąz skóry mielonej. Przykładem takiego klasycznego albumu fotograficznego, który można wykorzystać zarówno na zdjęcia ślubne, jak i zdjęcia rodzinne jest Album Exclusive BRUN CLAIR M14. Jest to wysokiej jakości album fotograficzny na 50 kart, do wklejania zdjęć, który posiada aż 10 lat gwarancji!

Ile kosztuje porządny album fotograficzny?

Porządny album fotograficzny, wykonany z wysokiej jakości materiałów objęty 10 letnią gwarancją można kupić w naszym sklepie z albumami już od około 220 złotych. Mamy w ofercie także albumy na zdjęcia po 300, 400, 500 złotych i więcej. Te najdroższe to małe dzieła sztuki wykonane przez mistrzów introligatorstwa. Na przykład włoski album fotograficzny Spazzolato 6010 o pojemności aż 100 kart! Przyjmując, że na jednej karcie umieścić można trzy zdjęcia w formacie 9x13cm, to w takim albumie pomieści się aż 300 fotografii! Można oczywiście kupić album fotograficzny tańszy niż przedstawione powyżej. Warto jednak to dobrze przemyśleć. W końcu albumu na zdjęcia nie kupuje się codziennie, czy nawet raz w miesiącu. To zakup na lata, dlatego naszym zdaniem nie warto oszczędzać, tylko wybrać taki album, który jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, no i oczywiście taki, który się podoba. Dzięki temu chętniej będzie się do niego wracać.

album fotograficzny na ślub skórzany  tradycyjny album fotograficzny na ślub

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1