Album na zdjęcia 10×15 – wygodne gromadzenie wspomnień

Album na zdjęcia 10×15 cm – najpopularniejszy format fotografii

Czy wiesz, że albumy na zdjęcia mogą być bardzo różne? Nie mamy tylko na myśli materiału i koloru okładki, kolorystyki kart, ale przede wszystkim sposób dodawania fotografii. Albumy tradycyjne przeznaczone są na zdjęcia w różnych formacie, które się wkleja na kartach za pomocą specjalnych przylepców. Są też albumy na zdjęcia kieszeniowe, które mają już gotowe kieszonki, pod konkretny rozmiar fotografii. Najpopularniejszy to 10x 15 cm. Album na zdjęcia tego typu pozwala na umieszczenie wewnątrz 200 lub 300 zdjęć. Te objętości można spotkać obecnie na rynku najczęściej. Jeżeli interesuje Cię album na zdjęcia 10×15 cm, czyli w najpopularniejszym formacie fotografii to doskonale trafiłeś. W naszym sklepie z albumami mamy szeroki wybór właśnie takich albumów. Albumstyl posiada w sprzedaży bardzo dobrej jakości albumy na zdjęcia takich producentów jak Henzo oraz Goldbuch.

Album na zdjęcia 10×15 cm Henzo

Interesuje Cię dobrej jakości album na zdjęcia 10×15 cm? Powinieneś się zainteresować albumami holenderskiej firmy Henzo, która od lat jest w czołówce producentów. Jeżeli lubisz oryginalne wzornictwo to może spodobać Ci się czarny album fotograficzny HENZO Baroque. Jest to album na 300 zdjęć w formacie 10×15 cm. Wyjątkowy design zawdzięcza jasnym motywom kontrastującym z kolorem czarnej okładki.  Dodawanie zdjęć do tego albumu jest łatwe i przyjemne. Wystarczy wsunąć fotografie w specjalnie przygotowane kieszenie. W dowolnym momencie można wyciągnąć zdjęcie i zastąpić je innym. To właśnie podstawowa zaleta albumów kieszeniowych – możliwość dowolnej zamiany zdjęć. Odwrotnością kolorystyczną omawianego albumu jest Henzo Baroque w kolorze białym, z motywami na okładce w kolorze czarnym i szarym. Bez względu na to, który z tych albumów wybierzesz, możesz liczyć na bardzo dobrą jakość, przy atrakcyjnej cenie.

album kieszeniowy 10x15

Album na zdjęcia 10×15 cm Goldbuch

Wolisz coś bardziej kolorowego? Nie ma sprawy! Sprawdź szeroką gamę albumów marki Goldbuch, również uznanego producenta na europejskim rynku fotograficznym. Co powiesz na album na zdjęcia 10×15 cm Goldbuch View? Jest on dostępny w trzech wariantach kolorystycznych – zielonym, różowym oraz niebieskim, a także w dwóch objętościach – na 200 lub na 300 zdjęć. Dużym plusem tych albumów jest możliwość dodania obok zdjęcia konkretnego opisu. Równie ciekawym rozwiązaniem tego producenta jest album na zdjęcia 10×15 cm Goldbuch La Vita. Także jest on dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, na 200 lub 300 zdjęć, które umieszcza się w kieszeniach. Największy wybór kolorystyczny pozostawia jednak linia albumów Goldbuch La Vista. W tym przypadku można wybrać spośród 24 kolorów! Albumy są jednak dostępne tylko na 200 zdjęć.

album na zdjęcia 10x15 Goldbuch

Album na zdjęcia 10×15 cm – akcesoria

Album na zdjęcia 10×15 cm nie wymaga żadnych akcesoriów, by dodawać do nich fotografie. To największa zaleta tego typu albumów. Żadnych przylepców, żadnego kleju. Dodawanie zdjęć jest szybkie i banalnie proste, nie wymaga jakichkolwiek umiejętności, trzeba jednak to robić ostrożnie, by nie uszkodzić kieszonek. Jeżeli jednak ktoś lubi się bawić w przyklejanie zdjęć do albumu to powinien zamiast albumu kieszeniowego wybrać tradycyjny album na zdjęcia wklejane. Wówczas będzie frajda z używania przylepców i komponowania każdej osobnej karty fotografiami w różnych formatach.

Album na zdjęcia 10×15 cm Kraków

Nie chcesz czekać na kuriera aż przyniesie przesyłkę? A może chciałbyś obejrzeć albumy na żywo? Nie ma żadnego problemu. Zapraszamy Cię co naszego stacjonarnego sklepu z albumami w Krakowie, przy ulicy Starowiślnej 21. Na ekspozycji mamy bardzo wiele albumów, które widzisz w sklepie stacjonarnym. A jeżeli dasz nam znać wcześniej telefonicznie (12 422 70 65), to przygotujemy dla Ciebie każdy album, który mamy w dostępności, oczywiście również album na zdjęcia 10×15 cm. Lubisz załatwiać wszystko kompleksowo? U nas w zakładzie fotograficznym możesz wywołać zdjęcia na doskonałej jakości papierze Kodak. Zapraszamy na stronę fotokoda.pl gdzie możesz obejrzeć całą naszą ofertę usług fotograficznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1